Slide ARI GÜCÜ TOHUM İÇİN SEFERBER! İletişimci ve kreatif arılarımız Tohum Otizm Vakfı için tüm üretkenliği ile işbaşında. Bu yıl rengimiz mavi! BİLGİ EDİN Slide ARILAR, MAZDA İÇİN ÜRETİYOR! Mazda Türkiye'nin Sosyal Medya Yönetimi bu kovanda! Bal arılarımız Mazda için üretiyor. BİLGİ EDİN Slide ARILAR, NESTLE İÇİN ÜRETİYOR! Bal arılarımız, Nestle Health Science için üretmeye başladı. Nestle için kreatif dokunuşlar bu kovanda! BİLGİ EDİN Slide ALBARAKA İÇİN SINIRI AŞTIK! Kapıkule Gümrük Sahasında gerçekleştirdiğimiz iletişim etkinliğimizde arılar, bir içeride bir dışarıda kanat çırptı. BİLGİ EDİN

KOVANDA NELER VAR

Bizim kovanda polenler bala dönüşmüyor ama fikirler etkili pazarlama iletişimi ve onunla beslenen kreatif çözümlere dönüşüyor. Bu çözümler tadından yenmiyor.

Pazarlama İletişimi

İletişimci arılar, firma, yeni bir proje ya da bir ürün markası için konsept geliştirerek, tüm iletişim adımlarını kurgular; hedef kitle ile buluşturacak tanıtım faliyetlerini üstlenir.

Kreatif Hizmetler

Kreatif arılar ise iletişimci arıların yazdığı hikayeyi, hem kreatif hem ticari değer yaratacak şekilde özenle somutlaştırarak, kurum, marka veya projenin hedef kitleye etkin bir şekilde sunulmasını sağlar.

KOVANA DEĞER KATANLAR

Anahtar kelime bütünlüğü olan, tutarlı ve kalbe dokunan bir hikaye yaratmak. Fikirle başlayan, operasyonel mükemmellikle uygulamaya alınan bir hikayenin önünde kimse duramaz. Gelin sizin için de bir hikaye yazalım.