MOMTALKS

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen MomTalks, ebeveynler ile uzmanları bir araya getirdi. Ebeveynliğin eğitimdeki kritik önemi konusunda farkındalığı amaçlayan MomTalks 2019, alanında uzman isimlere ev sahipliği yaptı. Beefikir arıları ise bu farkındalığın oluşmasına destek olmak için MomTalks’un yanında yer aldı.

Kovandan neler çıktı?
  • Görsel İletişim
  • Outdoor Tanıtım
  • Basılı Tanıtım
  • Dijital Tanıtım

MOMTALKS HAKKINDA

MomTalks’un fikir annesi ve Beefikir arılarının dostu, çok değerli Dr. Bahar Eriş Momtalks’ı şöyle anlatıyor:

Türkiye’de 20-24 yaş grubundaki kadınların yaklaşık yarısı ne okuyor ne de çalışıyor. Her üç anne adayından ikisi lise terk. OECD ülkeleri arasında en yüksek oran bizde… Bu durumu değiştirmek için ne yapabiliriz?

Momtalks, anneler ile uzmanları bir araya getiren bir organizasyon. Dr Bahar Eriş tarafından geliştirilen MomTalks üçüncü senesine giriyor.

Bugüne kadar Doğan Cüceloğlu, Mümin Sekman, Yankı Yazgan, Sinan Canan, Özgür Bolat, Nil Karaibrahimgil, Şermin Yaşar, Ümmiye Koçak gibi isimler konuşma yaptı. Etkinliği ortalama 500 katılımcı salondan, yüzbinler ise internet ortamından takip etti.

Geleneksel annelik gündemiyle yeni nesil fikirleri eşleştirmeyi amaçlayan MomTalks, dünyayı bilinçli ailelerin değiştireceğine inanıyor.

www.momtalks.com.tr